Banesë me qira
320.00 €

  • Prishtina e Re, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa te Prishtina e Re, afer restaurant Castle. Është e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Çmimi: 320
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re