Banesë me qira
650.00 €

  • , Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Lëshohet banesa Duplex me #qira në lagjen Prishtina e Re

– ID:2452
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????4+1
– Banjo: 2????+1 wc
– Kati: 1????me ashensor
– Siperfaqe:154m²????
– Ballkon: 2????
– Cmimi: 650€ ????

Lëshohet #banesa e tipit duplex me #qira në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin Linda Premium Residence. Banesa përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, kater dhome gjumi, dy banjo, nje wc, dy ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është shumë e përshtatshme për banim. Me arkitekturë të veçantë dhe ndërtim me cilësi shumë të lartë. Ndodhet në një zonë të përshtatshme të kryeqytetit me qasje të shpejtë në shërbime esenciale . Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Banesa është gjithashtu e pajisur me sistemin Smart Home.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re