Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Lagjen e Spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

SHITET banesa moderne në Lagjen e Spitalit, rruga Muharrem Fejza. E mobiluar në tërësi shumë e përshtatshme për banim dhe me hapësirë të mjaftueshme për familjarë.
Banesa ndodhet në një lokacion të favorshëm, ka hapësirë për parking.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, ka të gjitha pajisjet funksionale.
Sipërfaqja: 105.30m2
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Depo
• 2 Ballkone

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit