Banesë me qira
500.00 €

  • , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjen e Spitalit

– ID: 976
– Lokacioni: Prishtine, Rr, Muharrem Fejza – Super Viva 2
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 3+1
– Banjo: 2
– Kati: 4
– Siperfaqe: 100 m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 500 €

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën e Spitalit ne rrugen Muharrem Fejza afer shkolles Pavarsia ,Super Viva 2 ,Maxi market. Dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari tre dhoma gjumi, një banjo, dy wc ,ballkonë, koridor. Dy lifta aktiv ne objekt!
Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet e nevojshme dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit