Banesë me qira
400.00 €

  • Muharrem Fejza, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 14 herë
 

LËSHOHET ME QIRA BANESA NË PRISHTINË: 83m2, kati i 2-të, në lagjen "Mati 1" rruga Muharrem Fejza, ndërtuesi Art Construction.
Lagjja është e qetë dhe është shumë e përshtatshme për banim apo zyrë dhe ka qasje të shpejtë në rrugët C.
Objekti posedon ashensor funksional dhe sistemi i ngrohjes është me energji elektrike.
Banesa është e re dhe posedon:
· Qëndrimin ditor me kuzhinë
· 2 dhoma gjumi
· 1 Banjo
· 1 WC
· 1 ballkon
· 1 garazhë
· 1 Depo
Çmimi 400!
https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677
044 333 511
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit