Banesë me qira
300.00 €

  • Lagjja e sptalit mati 1, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Ipet me qira banesa 2 Dhomeshe ne Muharrem Fejza ( afer frutaria ) me siperfaqe 60m2

Çmimi: 300€

Sallon me kuzhine
Dhoma gjumi,
Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa komplet e mobiluar dhe paisje funksionale ,shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit