Banesë me qira
550.00 €

  • LAGJIA E SPITALIT, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën e spitalit, rr.Muharrem Fejza

– ID:1946
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????
– Siperfaqe:76m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 550€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën e Spitalit, afer shkolles “Pavaresia”, me orientim nga juglindja. Banesa eshte teresisht e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me rryme elektrike dhe termokos ndersa ka edhe kondicioner. Ndertesa ka hapesire te mjaftueshme per vend parking. Banesa përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, depo ne ballkon dhe koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit