Banesë me qira
550.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen e Spitalit????, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

▪️Në Rrugën "Muharrem Fejza", afër shkollës "Pavarësia", me termokos, ka edhe kondicioner, me 80m2, kati 1, me vend parking, me kushte shumë të mira banimi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️2 dhoma gjumi,
▪️Depo,
▪️2 banjo, dhe
▪️Ballkon.

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit