Banesë me qira
250.00 €

  • muharrem fejza, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 17.10.2023

▪️Afër Hamburger Noarit, përball Super Vivës, me hyrje të veçantë, me 60m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites
▪️Kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit