Banesë me qira
450.00 €

  • MUHARREM FEJZA, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 16.11.2023
Është shikuar 74 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në rr.Muharrem Fejza

– ID:2186
– Lokacioni: rr.Muharrem Fejza Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati:1 ????
– Siperfaqe:90m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 450€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjen e spitalit, rr.Muharrem Fejza, 50m larg shkolles Fillore Pavaresia ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor dhe garazhe. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit