Banesë me qira
Me marrëveshje

  • lagjia spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën e Spitalit

– ID:2089
– Lokacioni: Rr, Holger Petersen, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 1????
– Siperfaqe:91m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: me marreveshje € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën e Spitalit tek Illyrian Castle , dhe përbëhet nga një sallon. dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë,nje depo dhe koridor. Banesa është e pa mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar per afatgjate dhe per veprimtari biznesore si zyre. Me kerkese te klientit banesa mobilohet ne teresi apo pjeserisht.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit