Banesë me qira
450.00 €

  • lagjia e spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën e spitalit

– ID:2014
– Lokacioni:rr.Muharrem Fejza,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 2????
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 450€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën e spitalit, ne rr. Muharrem Fejza ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor, enelarese, makine larese dhe tharese, shporet elektrik. Banesa eshte ndertim i ri me lift,me termokos. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit