Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Lagjën e Spitalit????, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 01.12.2023
Është shikuar 47 herë
 

▪️Afër Frutarisë, me 65m², kati 3 me 2 lifta funksional, me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️Dhomë gjumi
▪️Banjo
▪️Ballkon, dhe
▪️Garazh.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit