Banesë me qira
250.00 €

  • Mrapa Euleksit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 28.03.2024

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (mbrapa Euleksit, te Hotel Castle) me siperfaqe 80m2, kati 3-të. (me lift)

Renditja:
Sallon me kuzhine
2 Dhoma gjumi,
2 Banjo
Ballkon dhe korridor


Komplet e mobiluar. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor.

Çmimi: 250€.

+383/ 45 298 289(VIBER).
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit