Banesë me qira
450.00 €

  • Lagjia e Spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 01.04.2024
Është shikuar 971 herë
 

Lëshohet me qira banesa te rruga Muharrem Fejza, te Super Viva. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme per banim.
Sipërfaqe: 97m²
Çmimi: 450
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Depo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit