Banesë me qira
600.00 €

  • Lagje te Spitalit , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 33 herë
 

Super banese me qira ne lagjen e spitalit, rruga Muharrem Fejza, banesat e Royal City. Banesa eshte moderne shume e pershtatshme per banim, me siperfaqe prej 111m2.
Renditja :
- Sallon
- Kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- 2 Banjo
- 2 Ballkona
- Korridor
Cmimi: 600 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511
Përshkrimi i linkut

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit