Banesë me qira
320.00 €

  • Afer Euleksit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 03.04.2024
Është shikuar 22 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe Lagjja e Spitalit (banesat e Avni Gjakoves) me 80m2 kati 3-të(me lift).

Çmimi: 320€.

Renditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma e gjumit
Banjo
2 Ballkona edhe korridor.

Banesa është Komplet e mobiluar, me Termokos. Në lagje te qete dhe familjare,në afërsi markete. Parking rrugor oborr.

Për më shumë info kontakt në numrat më poshtë:

Tel 045 / 298 289
+383/ 45 298 289 (VIBER)

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit