Banesë me qira
500.00 €

  • Lagjia e Spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Leshohet me qira banesa në lagjen e Spitalit, afer EULEX-it, te kompleksi ‘Vellezerit Asllani’. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa posedon garazh, ka hapësirë të mjaftueshme parkimi.
Çmimi: 500
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit