Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Banesë me qira në Lagjen e Spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

▪️Rruga Muharrem Fejza, afër shkolles Pavarsia, me 90m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka kete renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️2 Dhomë gjumi,
▪️Banjo,
▪️Wc,
▪️Ballkon.

ID e pronës: 050

Professional Real Estate
???? 044 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit