Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Lagjia e Spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa në lagjen e Spitalit, mbi Viva Fresh rruga Muharrem Fejza kompleksi Royalt,. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa posedon hapësirë të mjaftueshme parkimi.kati i 4 lifti funksional ka termokos
Çmimi: plus depozita
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhoma gjumi
• Banjo
Ballkon koridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit