Banesë me qira
400.00 €

  • Muharrem Fejza, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në rrugën Muharrem Fejza. E mobiluar në ttërësi dhe shumë e përshtatshme per banim.
Banesa është e re dhe ka hapësirë të mjaftueshme për parkim.
Ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Çmimi: 400
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Depo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit