Banesë me qira
350.00 €

  • Lagje te Spitalit , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet banese ( Penthouse ) me qira ne Lagje te Spitalit, rruga Muharrem Fejza, ne kompleksin Art Construction. Banesa eshte komplet e kombiluar e gatshme per banim.
Kati i 9-te, me ashensor funksional
Ngrohje me termokos,
Renditja:
- Sallon
- Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 350 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit