Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë moderne me qira në Lagjën e Spitalit????, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë moderne me qira në Lagjën e Spitalit????

▪️Çmimi 400€????

▪Në rrugën "Muharrem Fejza", nënrruga "Skënder Çeku", afër Super Viva 24h dhe Euroland, kati 7 me lift, me #termokos, me 90m², me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪2 Dhoma gjumi,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon dhe
▪️Parking.

043 835 299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit