Banesë me qira
280.00 €

  • Banesë me qira në Lagjën e Spitalit????, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira në Lagjën e Spitalit????

▪️Çmimi: 280€????

▪Në Rrugën: ''Kerem Lewton'', afër Rossmanit dhe Spar, kati 2 me lift, me 60m² me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Depo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
????044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit