Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Banesë me qira ne Lagjen e Spitalit????, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

▪️Tek mama mantia, kati 3 me lift, me 60m², me #termokos, me kushte shumë të mira banimi, e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me tryezari,
▪️Kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi, dhe
▪️Banjo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit