Banesë me qira
290.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 39 herë
 

ID: 24839
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 12
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Lakrisht, ka sipërfaqe 75m2, ndodhet në katin e dymbëdhjetë, është e mobiluar komplet në gjendje shume te mire, posedon dhe ashensorin.

Renditja: Sallon | kuzhinë |2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte