Banesë me qira
650.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Zyre me qira ne Residencen “Dukagjini” ne Lakrishte,

– ID:1430
– Lokacioni:
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:3
– Banjo: 1
– Siperfaqe:100m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 650€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Zyre me Qira
Ofrohet per Qira Banese ne Residencen “Dukagjini” ne Lakrishte, tek rethrrotullimi per Prishtine – FusheKosove – Mitrovice.
Banesa ka gjithsej 100m2 me kete ndarje:
– Sallon me kuzhine dhe depo
– 2 dhoma
– 2 banjo
– Ballkon, me qasje nga te gjitha dhomat
Banesa ka pamje nga Ambasada Amerikane.
Posedon ngrohje me termokos.
Mund te shfrytezohet per zyre por eshte e pershtatshme edhe per banim.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte