Banesë me qira
450.00 €

  • Lakrishtë, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2023

Banesë me qira në lagjen Lakrishte kompleksi Dugagjini, banesa eshte e re e mobiluar ne teresi. Banesa posedon dhe garazhe
Sipërfaqe:70
Çmimi i qirasë:450
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
♦depo

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte