Banesë me qira
250.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2023

ID: 63670
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Sipërfaqe: 50 m²
Banjo: 1
Kati: 8
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë e tipit gasonjere në lagjen Lakrishte tek Kompleksi Beni Dona. Posedon nje siperfaqe prej 50m2, gjendet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte