Banesë me qira
500.00 €

  • LAKRISHTE, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Lakrishte/ per zyre

– ID:1936
– Lokacioni:Lakrishte, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 1????
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 500€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Lakrishte per zyre, ne kompleksin Beni Dona 2.Banesa eshte ne katin e pare te banimit dhe ka 86 m2 me kete renditje: Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,nje depo dhe nje teras.Nxemja qendrore eshte me rryme.
Ka edhe garazhen 16 m2.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte