Banesë me qira
490.00 €

  • Banesë me qira në Lakrishtë????, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 16.09.2023
Ndryshuar me 19.09.2023

Banesë me qira në Lakrishtë????
▪️Çmimi: 490€????
▪️mbrapa ProCrediti, me 80m2, kati 5, me kushte shume te mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:
▪️Dhoma e dites me kuzhine,
▪️2 dhoma te gjumit,
▪️Shpajz
▪️banjo dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte