Banesë me qira
370.00 €

  • Banesë me qira në Lakrishtë????, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 15.11.2023
Është shikuar 54 herë
 

Banesë me qira në Lakrishtë????

▪️Çmimi: 370€????

▪️në objektin e Procredit Bank, me 80m2, kati 6, (objekti ka termokos, banesa ka kalldajë) me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne pergjithesi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.

043 835 299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte