Banesë me qira
550.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 21.11.2023
Është shikuar 29 herë
 

Banese me qira Ne Lakrishte
Dukagjini Center

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 2 Dhoma Gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon
- Garazh

Çmimi: 650 €
Kodi i shpalljes: 5030

Për tjera zgjedhje dhe INFO

→ www.agjencionimax.com

Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Max ©

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte