Banesë me qira
400.00 €

  • Lakrishtë, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 21.11.2023
Është shikuar 26 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Lakrishtë. Banesa nuk është e mobiluar.
Banesa ndodhet në katin e 16-të.

Sipërfaqja: 101m2
Çmimi: 400

Renditja:
Sallon dhe kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Ballkon
Banjo
Depo

Kodi:2526

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte