Banesë me qira
700.00 €

  • Banesë ekskluzive me qira në Lakrishte????, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 28.11.2023
Është shikuar 2 herë
 

▪️Në kompleksin banesor ''Dukagjini Residence'', kati 12.
▪️Banesa ka një sipërfaqe prej 103m² dhe karakterizohet me: Dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, nje depo (shpajz) banjo, tualet ndaras dhe terrasë. Banesa gjithashtu ofron dhe nje garazhë personale me qasje elektronike (kartele) brenda objektit dhe nje depo per qiramarrësin që futen në kuadër te qirasë. Kuzhina është e montuar dhe funksionale kurse tri hapësira tjera janë te lira per shfrytezim te klientit potencial sipas nevojave për banim ose afarizëm.
▪️Dukagjini Residence është i ndertuar në menyrë moderne dhe cilësore me standarte europiane me pozitë të mirë si për banim ashtu edhe për afarizëm.
▪️Banesa është moderne dhe e stilizuar në një ndertesë të rehatshme dhe të sigurtë. Në katin e lartë te ndertesës, keni pamjen e mahnitshme te qytetit. Ky vend është përfekt për bizneset që kërkoni një ambient të bukur dhe të shfrytëzueshëm.
▪️▪️Ky kompleks ka parking të mjaftueshëm, sipërfaqe të gjelbruara, mirëmbajtje dhe menaxhum 24/7.
▪️Sistemin e ngrohjes e ka qëndrore me termokos dhe gjithashtu është e paisur edhe me klimë funksionale.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte