Banesë me qira
700.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2023
Është shikuar 48 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjen Lakrishte në kompleksin banesor “Dukagjini Residence”.

– ID:2179
– Lokacioni:Lakrishte,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????
– Siperfaqe:103 m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 700€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjen Lakrishte në kompleksin banesor “Dukagjini Residence”. Banesa ka orientim jug-perëndim,dhe karakterizohet me: Dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, tualet dhe terrasë.

Dukagjini Residence është i ndertuar në menyrë moderne dhe cilësore me standarte europiane me pozitë të mirë si për banim ashtu edhe për afarizëm. Banesa është moderne dhe e stilizuar në një ndertesë të rehatshme dhe të sigurtë. Në katin e lartë te ndertesës, keni pamjen e mahnitshme te qytetit. Ky vend është përfekt për bizneset që kërkoni një ambient të bukur dhe të shfrytëzueshëm.
Ky kompleks ka parking të mjaftueshëm, sipërfaqe të gjelbruara, mirëmbajtje dhe menaxhum 24/7.
Sistemin e ngrohjes e ka qëndrore me termokos.
Banesa posedon tre ashensor funksional dhe parking të mjaftueshëm.

Banesa eshte shume e pershtatshme per banim dhe per zyre.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte