Banesë me qira
450.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2023
Është shikuar 11 herë
 

ID: 70715
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA , për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Sipërfaqe: 78 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 8
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lakrishte, me kushte shumë te mira banimi. Banesa është ndertim i ri nga Tregtia Group, ka nje siperfaqe prej 78m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Çmimi per shitje është 140.000€

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte