Banesë me qira
500.00 €

  • te beni dona, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 32 herë
 

Ofrohet PËR #QIRA Banesë elegante në lagjen Lakrishte në Prishtinë
50m²│Dhomë gjumi│Banjo│Ballkon

Keni parë shumë banesa, mirepo deri tani nuk e keni gjetur atë që gjithmonë e keni dëshiruar, andaj në vazhdim po ju prezantojm në pika të shkurta këtë super banesë. E dizajnuar me shumë dashni, e mobiluar me brendet me të mira, e pozicionuar në pjesën më të kërkuar atë Lakrishte, me shumë ndriçim, me pamje fantastike dhe 2 ashensor duke ju mundesuar të keni një rehati gjatë tërë kohës.

Përfshinë siperfaqe banimi 50m², të organizuara në Qëndrim ditorë, kuzhinë me tryezari, dhomë gjumi, 1 banjo dhe 1 Ballkon.

Ndër tjerash kjo banesë është punuar gjithçka që shihni ekstra, dyer të bukura, sistemin e nxemjes Vailant, pllaka dhe sanitari të veçant, elementet e kuzhinës prej më të mirave, e veçantë tjetër që e dallon këtë banesë është pamja e saj, organizimi, mobilimi me shije, pozitës që ka, qasjes nga shumë rrugë dhe afër më të gjitha pikat me interes që ofron zona Qendër.

Çmimi: 500€/muaj
Për më shumë informata:
044 690 769
049152592

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte