Banesë me qira
500.00 €

  • Lakrishtë, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 45 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Lakrishtë, te Beni Dona.
Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme, ndodhet te Kompleksi Donika II.
Sipërfaqe: 55m²
Çmimi: 500
Rënditja
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte