Banesë me qira
330.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 49 herë
 

ID: 22481
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Sipërfaqe: 85 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Lakrishtë, me kushte shumë te mira. Banesa ka sipërfaqe 85m2, është e paisur me të gjitha pasijet e gatshme për banim, posedon nxemje qendrore nga termokosi dhe ashensor gjithashtu.

Renditja: Sallon me Kuzhinë |2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte