Banesë me qira
350.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 23677

Banesa gjendet në Lakrishtë, kati i 7-të, posedon ashensor funksional.

Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në çdo shërbim.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte