Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira ne Lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 7 herë
 

tek banesat e Shqipëris me 120m2 kati i 1 me lift, sistem te ngrohjes me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tersi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ 3 dhoma të gjumit
▪️ 2 banjo dhe
▪️ 2 ballkona.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte