Banesa në shitje
150.00 €

  • afer xhamise Matit, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në Mati1 (afer xhamise Matit afer Depo Perparimi) me siperfaqe 55m2,

Cmimi: 150€.

Renditja:
Sallon me kuzhine¨
1 Dhoma gjumi,
1 Banjo
1 Ballkona
1 Korridor dhe shpajz.

Komplet e mobiluar. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor. Ngrohje qendrore

Tel 045298289
+383/ 45298289(VIBER).
+383/ 45760856(VIBER).


[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1