Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Mati 1, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 51 herë
 

SHITET banesa në Prishtinë, te Mati 1, rruga A. Objekti Prishtina Green Residence.
Banesa ndodhet në katin e 7.
Sipërfaqe: 93.5m²
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Depo
• Ballkon

Kodi: 2829
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1