Banesë me qira
250.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023

ID: 15734
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Mati 1, rr.Ndue Perlleshi , ndërtim i Pozhegu Brothers. Banesa është e mobiluar dhe ka të gjitha elementet e nevojshme. Ndodhet në katin përdhesë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1