Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

ID: 58874
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 51 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 6
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në matin 1, Banesa gjendet tek kompleksi Blini, ka siperfaqe prej 51m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, posedon ashensorin. Banesa gjendet në një lokacion të përshtatshëm me qasje direkte ne rrugen Muharrem Fejza dhe rrugen B, është e mobiluar në tërësi dhe është e gatshme për banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1