Banesë me qira
250.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 31.08.2023
Ndryshuar me 19.09.2023

Banese me qira
Tek Milleniumi
Parking Te Mjaftushem

Kati i 4 me Ashensor


Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Banjo
- Ballkon

Çmimi: 250 €
Kodi i shpalljes: 4912


Max ©
Për tjera zgjedhje dhe INFO
→ www.agjencionimax.com
Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1