Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

ID: 66644
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 90 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 5
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në lagjen Mati 1. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1