Banesë me qira
550.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen e Spitalit????, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Banesë me qira në Lagjen e Spitalit????
▪️Çmimi: 550€????
▪️Rr."Muharrem Fejza", afër shkollës "Pavarësia", ka termokos ndersa ka edhe kondicioner, me 80m2 kati 1, ka hapesir te mjaftueshme per vend parking, me kushte shumë të mira banimi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine
▪️2 dhomë te gjumit,
▪️depo,
▪️2 banjo dhe
▪️ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900 + Viber +WhatsApp

Shpallje tjera në lagjen Mati-1