Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Mati 1, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Ndryshuar me 08.10.2023

Leshohet me qera banesa me kete renditje: salloni me kuzhine te re moderne, dy dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, depo. Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe ne gjendje shume te mire. Ballkoni ka pamje nga shkolla Pavaresia dhe hapesira e gjelbert perballe. Kati i 5-te, me ashensor. Ekziston mundesia edhe e aranzhimit te nje garazhe per 30 EUR ne muaj.
Per me shum informata kontaktoni ne numrin 046166499 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1